| Diametru coş | 200 mm |
| Înălțimea coș | 300 mm |
| Greutate | 27 kg |
| Capacitate coș | 11 l |
| Producător | Agro |
| Tip trasmisie | manual |
| Cod EAN | 2009020037032 |
| Material coș | fag |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Diametru coş | 200 mm |
| Înălțimea coș | 300 mm |
| Greutate | 27 kg |
| Capacitate coș | 11 l |
| Producător | Agro |
| Tip trasmisie | manual |
| Cod EAN | 2009020037032 |
| Material coș | fag |
Fără întrebări până acum.