| Forma | penar |
| Dimensiuni | 10,5x8,5x3,5 cm |
| Greutate | 50 g |
| Tip | pentru copii |
| Număr de compartimente pentru bancnote | 1 |
| Material | silicon |
| Culoare | galben |
| Închidere | fermoar |
| Producător | Kite |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Forma | penar |
| Dimensiuni | 10,5x8,5x3,5 cm |
| Greutate | 50 g |
| Tip | pentru copii |
| Număr de compartimente pentru bancnote | 1 |
| Material | silicon |
| Culoare | galben |
| Închidere | fermoar |
| Producător | Kite |
Fără întrebări până acum.