Pompa submersibilă de foraj RTRMAX RTM887
- Producator:
- Cod produs:65888
- Available:În stoc300
| Putere | 1500 W |
| Diametrul conectorului | 1 ¼ ″ |
| Diametrul exterior al pompei | 96 mm |
| Dimensiuni | 1172х96х96 mm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Greutate | 18.8 kg |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Capacitatea de pompare | 4800 l/h |
| Putere maximă de aspirare | 112 m |
| Garanție | 12 luni |
| Calitatea apei | pură |
| Producător | RTRMAX |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
Fără întrebări până acum.



