Pompa pentru maşină de găurit KWB P63 K506312
- Producator:
- Cod produs:134117
- Available:În stoc300
| Altele | pentru furtune:1/2" |
| Materialul carcasei | plastic |
| Instalare | de suprafaţă |
| Debit maxim | 2400 l/h |
| Adâncime de submersie | 4 m |
| Putere maximă de aspirare | 40 m |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | KWB |
| Cod EAN | 2100001141424, 4009315063126 |
| Presiune maximă | 4 bar |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
Fără întrebări până acum.


