Pompă pentru fântână Flo 79927
- Producator:
- Cod produs:147394
- Available:În stoc300
| Putere | 16 W |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Greutate | 1350 gr |
| Filtru detașabil | da |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Numărul efectelor apei | 3 |
| Debit maxim | 0.8 m3/h |
| Diametrul conexiunii | 1 " |
| Adâncimea de submersie | 2 m |
| Putere maximă de aspirare | 1.3 m |
| Calitatea apei | pură |
| Producător | Flo |
| Tip pompa | de fântână |
| Gradul de protecție | X8 IP |
| Cod EAN | 2100000739226, 5906083799273 |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
Fără întrebări până acum.


