Pompa de grădină Einhell Aquinna PXC Solo (41.804.00)
- Producator:
- Cod produs:106357
- Available:În stoc300
| Baterii in set | nu este |
| Altele | Fără baterii și încărcător |
| Materialul carcasei | plastic |
| Greutate | 3.3 kg |
| Tip | cu baterie |
| Instalare | de suprafaţă |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 26 m |
| Garanție | 12 luni |
| Calitatea apei | pură |
| Producător | Einhell |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Cod EAN | 2100001355029, 4006825638981 |
| Tensiunea bateriei | 2x18 V |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
Fără întrebări până acum.


