Poliţa Vitra Projekta (A44185)
- Producator:
- Cod produs:125527
- Available:În stoc300
| Tipul | liniară |
| Lungimea | 29 cm |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Adîncimea | 12.3 cm |
| Culoare | negru , crom |
| Instalarea | de perete |
| Producător | Vitra |
| Materialul | metal , plastic |
| Înălţimea | 5.5 cm |
Fără întrebări până acum.



