Plapumă Othello Downa 195x215cm (39364)
- Producator:
- Cod produs:170093
- Available:În stoc300
| Neumbrit | da |
| Greutate | 1.048 kg |
| Tip | plapumă |
| Lungime | 215 cm |
| Lăţime | 195 cm |
| Conținut | 90 % puf , 10 % pana |
| Sezon | primăvară , toamnă , iarnă |
| Culoare | alb |
| Mod spălare | manuală |
| Producător | Othello |
| Cod EAN | 2400000393641 |
| Gradul de căldură | izolat |
Fără întrebări până acum.


