Plafonieră Trio Lugano 621914011
- Producator:
- Cod produs:125908
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | gri |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 600 mm |
| Culoare carcasă | crom |
| Tip dulie | SMD LED |
| Inălțime | 100 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 3300 lm |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Temperatura de culoare | K, K, K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Telecomandă | da |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807384475 |
| Material abajur | textil |
Fără întrebări până acum.


