Plafonieră Rightlight LBLRMLLC070001
- Producator:
- Cod produs:90061
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | gri |
| Lungimea | 1000 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 2935 lm |
| Putere maxima per bec | 22 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Rightlight |
| Gradul de protecție | I |
| Cod EAN | 2100001130428 |
| Material abajur | acril |
Fără întrebări până acum.

