Plafonieră Gauss Cosmos (4630032971472)
- Producator:
- Cod produs:151738
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb |
| Material carcasă | policarbonat |
| Diametru | 380 mm |
| Culoare carcasă | alb |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Inălțime | 63 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Fluxul de lumină | 1560 lm |
| Putere maxima per bec | 24 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Gauss |
| Cod EAN | 4630032971472 |
| Material abajur | policarbonat |
Fără întrebări până acum.

