| Putere | 24 W |
| Dimensiuni | 300x300 mm |
| Temperatura de culoare | 6500 К |
| Tip de lampă | LED |
| Culoare | alb |
| Soclu | LED |
| Fluxului de lumină | 1680 lm |
| Producător | Fucida |
| Materialul armei | aluminiu |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Putere | 24 W |
| Dimensiuni | 300x300 mm |
| Temperatura de culoare | 6500 К |
| Tip de lampă | LED |
| Culoare | alb |
| Soclu | LED |
| Fluxului de lumină | 1680 lm |
| Producător | Fucida |
| Materialul armei | aluminiu |
Fără întrebări până acum.