| Culoare abajur | alb |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare carcasă | alb |
| Lungimea | 592 mm |
| Tip dulie | T8 |
| Inălțime | 26 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1640 lm |
| Putere maxima per bec | 18 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Lăţime | 75 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Fucida |
| Gradul de protecție | I |
| Cod EAN | 4842130001733 |
| Material abajur | plastic |
Fără întrebări până acum.

