Plafonieră Fucida 8W 640LM 730 6500K L570MM (6650)
- Producator:
- Cod produs:108315
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb , transparent |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare carcasă | alb |
| Lungimea | 570 mm |
| Tip dulie | T5 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Fluxul de lumină | 640 lm |
| Putere maxima per bec | 8 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Fucida |
| Material abajur | plastic |
Fără întrebări până acum.


