Placă de bază Gigabyte H510M H 1.0
- Producator:
- Cod produs:129365
- Available:În stoc300
| Suport PCI Express | 4 |
| Suport XMP | da |
| CPU Socket | LGA1200 |
| Dimensiuni | 24.4x21 cm |
| Faze de alimentare | 8 |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Sloturi PCI-E 1x | 1 |
| Chipset | Intel H510 |
| Tip de Memorie | DDR4 |
| Sloturi memorie | 2 |
| Frecvență maximă a memoriei | 3200 MHz |
| Memorie maximă | 64 GB |
| Porturi SATA III | 4 |
| Slot M.2 | 1 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gigabyte |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Cod EAN | 4719331817428 |
| Format | Micro-ATX |
Fără întrebări până acum.


