Placă de bază ASRock X670E Pro RS
- Producator:
- Cod produs:20972
- Available:În stoc300
| Suport PCI Express | 5 |
| Suport XMP | da |
| Conectori PCI-E din oțel | da |
| CPU Socket | AM5 |
| Dimensiuni | 30.5x24.4 cm |
| Faze de alimentare | 17 |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Radiator VRM | da |
| Sloturi PCI-E 1x | 2 |
| Chipset | AMD X670E |
| Tip de Memorie | DDR5 |
| Sloturi memorie | 4 |
| Frecvență maximă a memoriei | 6600 MHz |
| Memorie maximă | 128 GB |
| Audio integrat | 7.1 CH HD Realtek ALC897 |
| Porturi SATA III | 6 |
| Slot M.2 | 4 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ASRock |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Cod EAN | 4710483940330 |
| Format | ATX |
Fără întrebări până acum.





