Pînză ferestrău Hitachi 752021
- Producator:
- Cod produs:207125
- Available:În stoc300
| Мontură | Arbore universal 1/2" |
| Tip ferăstrău | sabie |
| Lungimea lamei | 225 mm |
| Tip capăt | în formă de L |
| Grosimea lamei | 1.6 mm |
| Cantitatea | 3 buc |
| Material prelucrat | lemn , metal , plastic |
| Producător | Hitachi |
| Cod EAN | 5017658057558 |
Fără întrebări până acum.


