Pernă pentru bebeluși Veres Comfort Lux Velour Stars Grey (302.04.2)
- Producator:
- Cod produs:73060
- Available:În stoc300
| Forma | colac |
| Țara proprietar mărcii | Ucraina |
| Dimensiuni | 200x75 cm |
| Culoare principală | gri |
| Material husa | bumbac , velur |
| Desen | stele |
| Specificații suplimentare | poziționer inclus |
| Husă detașabilă | da |
| Umplutură | holofibră |
| Lungime | 200 cm |
| Utilizarea | pentru hrănire |
| Mod spălare | manuală , mașină automat |
| Hipoalergenic | da |
| Temperatura maximă de spălare | 30 °C |
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000098267 |
Fără întrebări până acum.



