Pernă pentru bebeluși SensilloPink (22781)
- Producator:
- Cod produs:41772
- Available:În stoc300
| Forma | colac |
| Țara proprietar mărcii | Polonia |
| Dimensiuni | 62x50x17 cm |
| Culoare principală | roz |
| Material husa | poliester |
| Inălțime | 17 cm |
| Husă detașabilă | da |
| Umplutură | silicon |
| Lungime | 62 cm |
| Utilizarea | pentru hrănire |
| Mod spălare | manuală |
| Temperatura maximă de spălare | 30 °C |
| Pentru fete | da |
| Producător | Sensillo |
Fără întrebări până acum.


