| Inălțime | 360 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 120 mm |
| Lăţime | 120 mm |
| Material | metal , bambus , ceramica |
| Culoare | alb , maro |
| Producător | Testrut |
| Cod EAN | 4005437201149 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Inălțime | 360 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 120 mm |
| Lăţime | 120 mm |
| Material | metal , bambus , ceramica |
| Culoare | alb , maro |
| Producător | Testrut |
| Cod EAN | 4005437201149 |
Fără întrebări până acum.