Perie WC Nice Sea Stamp 06569
- Producator:
- Cod produs:27575
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.656 kg |
| Inălțime | 400 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 105 mm |
| Lăţime | 105 mm |
| Material | ceramica |
| Culoare | alb |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487065696 |
Fără întrebări până acum.

