Perie WC Nice Sea Sand 01592
- Producator:
- Cod produs:28422
- Available:În stoc300
| Greutate | 1.224 kg |
| Inălțime | 370 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 98 mm |
| Lăţime | 98 mm |
| Material | polistiren |
| Culoare | nisip |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487015929 |
Fără întrebări până acum.

