Perie WC Nice Sea Dakar 07571
- Producator:
- Cod produs:27067
- Available:În stoc300
| Greutate | 1.235 kg |
| Inălțime | 385 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 105 mm |
| Lăţime | 105 mm |
| Material | polistiren |
| Culoare | bej |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487075718 |
Fără întrebări până acum.




