Perie WC Axentia Graz Eckig (131081)
- Producator:
- Cod produs:152059
- Available:În stoc300
| Inălțime | 368 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 94 mm |
| Lăţime | 94 mm |
| Material | inox , plastic |
| Culoare | alb , crom |
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4005437249615 |
Fără întrebări până acum.

