Perie pentru intinderea parului Beurer HS 60
- Producator:
- Cod produs:151909
- Available:În stoc300
| Putere | 45 W |
| Controlul temperaturii | 120-200 °C |
| Oprire automată | da |
| Display | da |
| Greutate | 450 g |
| Acoperire | creamica |
| Functie ionica | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Cârlig de depozitare | da |
| Culoare | negru |
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 4211125591106 |
Fără întrebări până acum.


