Peria pentru periaj Tolsen 77535
- Producator:
- Cod produs:49687
- Available:În stoc300
| Diametru | 180 mm |
| Aplicație | curățarea suprafețelor |
| Material de șlefuire | oțel |
| Tip | perie de șlefuire |
| Grosime | 0.3 mm |
| Producător | Tolsen |
| Diametrul alezajului | 22.2 mm |
| Cantitate | 1 buc. |
| Viteza admisibilă de rotație | 9000 rot/min |
Fără întrebări până acum.

