Penal Yasen Scandi Closed White Texturat /Bourbon Stejar/Dark Orion Oak
- Producator:
- Cod produs:116438
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb structural , stejar bourbon |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb structural |
| Inălțime | 216 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Lăţime | 53 cm |
| Destinaţie | pentru dormitor |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
Fără întrebări până acum.


