Penal ML-Mobila Gamma 4 cu sticla МЛ Stejar Craft Alb
- Producator:
- Cod produs:8789
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar kraft alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar kraft alb |
| Inălțime | 220 cm |
| Adâncime | 43.5 cm |
| Lăţime | 64.6 cm |
| Destinaţie | pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
Fără întrebări până acum.


