Pătuţ Veres VR 03.3.1.1.06 LD3 White
- Producator:
- Cod produs:155359
- Available:În stoc300
| Roți | nu |
| Demensiuni | 1270x700x977 mm |
| Țara de producere | Ucraina |
| Perete detașabil | da |
| Greutate | 22.4 kg |
| Specii lemn | fag |
| Silicon/plastic pad | da |
| Tip | pătuț |
| Sertar sub pat | nu |
| Sistem de legănare | nu |
| Spătar | pinion |
| Material | lemn |
| Perete | pinion |
| Culoare | alb |
| Nivele de înălțime patului | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Perete mobil | da |
| Producător | Veres |
| Saltea inclus | nu |
| Cod EAN | 2600000083553 |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
Fără întrebări până acum.


