Pătuț pliabil Lionelo Lene (Fie) Grey Stone
- Producator:
- Cod produs:145257
- Available:În stoc300
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 93х23х23 cm |
| Tip | pentru joacă |
| Vârsta copilului | 0,5 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | metal , plasa , plastic |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Culoare | gri |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Garanție | 24 luni |
| Masă | 9.5 kg |
| Rotiţe | da |
| Producător | Lionelo |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Cod EAN | 5902581658067 |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 100x100 cm |
Fără întrebări până acum.


