Pătuţ Incanto Жираф (KR-0171/5) White
- Producator:
- Cod produs:25014
- Available:În stoc300
| Roți | da |
| Demensiuni | 1250x650x1000 mm |
| Țara de producere | Rusia |
| Tip mecanism de legănare | arcuri |
| Greutate | 23 kg |
| Specii lemn | mesteacăn |
| Tip | pătuț |
| Sistem de legănare | da |
| Spătar | inchise |
| Material | lemn |
| Perete | pinion |
| Culoare | alb |
| Nivele de înălțime patului | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Perete mobil | da |
| Producător | Incanto |
| Saltea inclus | nu |
| Cod EAN | 2036846912786 |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
Fără întrebări până acum.

