Panou pentru cada Manopera Front Royal 150x150
- Producator:
- Cod produs:146619
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 1500 mm |
| Seria | Royal |
| Tip | unghiulară |
| Lungime | 1500 mm |
| Dimensiunile cazii de baie | 150x150 cm |
| Material | acrilică |
| Culoare | alb |
| Producător | Manopera |
Fără întrebări până acum.


