Panou pentru cada Manopera Front Aisha 170x120
- Producator:
- Cod produs:146651
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 1700 mm |
| Seria | Aisha |
| Montarea | stânga , dreapta |
| Tip | unghiulară |
| Lungime | 1700 mm |
| Dimensiunile cazii de baie | 170x120 cm |
| Material | acrilică |
| Culoare | alb |
| Producător | Manopera |
Fără întrebări până acum.




