Pahar pentru periuțe de dinți Nice Sea Orient 08188
- Producator:
- Cod produs:26724
- Available:În stoc300
| Numărul de pahare | 1 |
| Tip de montaj | de masă |
| Inălțime | 10 cm |
| Сuloare | alb/albastru |
| Adâncime | 6.8 cm |
| Lăţime | 6.8 cm |
| Material | ceramică |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487081887 |
Fără întrebări până acum.


