Pahar pentru periuțe de dinți Nice Sea Bianco 07572
- Producator:
- Cod produs:27066
- Available:În stoc300
| Numărul de pahare | 1 |
| Tip de montaj | de masă |
| Inălțime | 10 cm |
| Сuloare | alb |
| Adâncime | 7.5 cm |
| Lăţime | 7.5 cm |
| Material | plastic |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487075725 |
Fără întrebări până acum.


