Pahar pentru periuțe de dinți Bemeta Dark (104110010)
- Producator:
- Cod produs:117563
- Available:În stoc300
| Numărul de pahare | 1 |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 9.5 cm |
| Сuloare | negru/alb |
| Adâncime | 10.5 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Material | alamă , sticlă |
| Producător | Bemeta |
Fără întrebări până acum.


