Organizator Nice Sea Zelda 08290
- Producator:
- Cod produs:26622
- Available:În stoc300
| Tipul | liniară |
| Lungimea | 17.3 cm |
| Greutate | 0.55 kg |
| Adîncimea | 9.3 cm |
| Culoare | gri |
| Instalarea | de masa |
| Producător | Nice Sea |
| Materialul | plastic |
| Înălţimea | 1.5 cm |
| Cod EAN | 5901487082907 |
Fără întrebări până acum.


