Ochelari pentru calculator Xiaomi Turok Computer Black
- Producator:
- Cod produs:155566
- Available:În stoc300
| Forma lentilelor | dreptunghiulara |
| Caz | da |
| Serveț | da |
| Material cadru | plastic |
| Tip | unisex |
| Cadru de culoare | negru |
| Lățime de lentilă | 54 mm |
| Producător | Xiaomi |
| Podului de lăţimea | 17 mm |
| Folosirea cu dioptrii | da |
| Lungime braț | 138 mm |
Fără întrebări până acum.


