Noptieră Poland Viki Pine
- Producator:
- Cod produs:138122
- Available:În stoc300
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | pin |
| Material fațadă | lemn |
| Seria | Viki |
| Număr sertare | 1 |
| Culoare fațadă | pin |
| Inălțime | 46 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Lăţime | 39.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Poland |
Fără întrebări până acum.

