| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | stejar |
| Material fațadă | lemn |
| Seria | Viki |
| Număr sertare | 1 |
| Culoare fațadă | stejar |
| Inălțime | 46 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Lăţime | 39.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Poland |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | stejar |
| Material fațadă | lemn |
| Seria | Viki |
| Număr sertare | 1 |
| Culoare fațadă | stejar |
| Inălțime | 46 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Lăţime | 39.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Poland |
Fără întrebări până acum.