Noptieră Миф Maria Alb Luciu/Alb
- Producator:
- Cod produs:145653
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Seria | Mariya |
| Număr sertare | 3 |
| Culoare fațadă | alb lucios |
| Inălțime | 63 cm |
| Adâncime | 46 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Миф |
Fără întrebări până acum.


