Noptieră Cilek Rustic White (20.72.1601.00)
- Producator:
- Cod produs:154755
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | LPAL |
| Seria | Rustic White |
| Număr sertare | 2 |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 58 cm |
| Adâncime | 38 cm |
| Lăţime | 53 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Cilek |
Fără întrebări până acum.


