Noptieră BRW Koen (KOM1S) MDF Wenge Magic/Strox Dark
- Producator:
- Cod produs:98731
- Available:În stoc300
| Material carcasă | МДФ |
| Culoare carcasă | wenge magie |
| Material fațadă | MDF |
| Seria | Koen |
| Culoare fațadă | shtroks |
| Inălțime | 40 cm |
| Adâncime | 44.5 cm |
| Lăţime | 58.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BRW |
| Cod EAN | 4811261181263 |
Fără întrebări până acum.

