Noptieră Ambianta Rio 355x445x395mm Sonoma
- Producator:
- Cod produs:155036
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | sonoma închis |
| Seria | Rio |
| Număr sertare | 1 |
| Inălțime | 39.5 cm |
| Adâncime | 35.5 cm |
| Lăţime | 44.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115016646 |
Fără întrebări până acum.


