Noptieră Ambianta Montreal Antracit
- Producator:
- Cod produs:75124
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | antracit |
| Material fațadă | LPAL |
| Seria | Montreal |
| Culoare fațadă | antracit |
| Inălțime | 55.5 cm |
| Adâncime | 38.3 cm |
| Lăţime | 40.2 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
Fără întrebări până acum.



