Noptieră Alfa Mobila Romance White Wood
- Producator:
- Cod produs:85720
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | copac alb |
| Material fațadă | MDF |
| Seria | Romance |
| Număr sertare | 1 |
| Culoare fațadă | copac alb |
| Inălțime | 65 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Alfa Mobila |
Fără întrebări până acum.

