Nivela laser Hitachi HLL20
- Producator:
- Cod produs:152817
- Available:În stoc300
| Trepied inclus | nu |
| Clasa de laser | 2 |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Greutate | 250 g |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 20 m |
| Distanta de lucru fără receptor ∅ | 10 m |
| Tip | nivelul laser |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Baterie | 2 x AAA |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Fir | 1/4" |
| Producător | Hitachi |
Fără întrebări până acum.

