Mousepad Esperanza Classic Midi Black (EGP102K)
- Producator:
- Cod produs:170616
- Available:În stoc300
| Forma | dreptunghi |
| Lungime | 240 mm |
| Lăţime | 300 mm |
| Grosime | 3 mm |
| Material | pânză , cauciuc |
| Acoperire superioară | pânză |
| Culoare | negru |
| Producător | Esperanza |
Fără întrebări până acum.

