Mousepad 2E Speed XL Black (2E-PGSP320B
- Producator:
- Cod produs:116010
- Available:În stoc300
| Forma | dreptunghi |
| Lungime | 450 mm |
| Lăţime | 800 mm |
| Grosime | 3 mm |
| Material | pânză , cauciuc |
| Acoperire superioară | pânză |
| Culoare | negru |
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 681920369684 |
Fără întrebări până acum.


