Mouse Trust Ivero Compact (20404)
- Producator:
- Cod produs:205190
- Available:În stoc300
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 110x64x37 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 77 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 3 |
| Culoare | negru , gri |
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439204049 |
| Rezoluţie | 1000 dpi |
Fără întrebări până acum.


